Zmiany na blogu

I nastał czas zmian na blogu. Stary ładniejszy* layout w końcu zamieniłem na coś maksymalnie prostego. A bo tak chciałem. Skupiać się na tekście, a nie layoucie. Może to dobra decyzja, może nie. Nie mi oceniać.

Decyzje, plany – ah jaki ten Świat jest zawiły i niezdecydowany. Praktycznie jak Marcin.

Super Szamson i Fanthomas wcale nie odchodzą w zapomnienie. Póki co mocno siedzą w mojej głowie i czekają tylko by ujrzeć światło dnia. Jak tylko znajdę chwilę oddechu od walki z nowymi frameworkami, treningu, pojedynków ze złem, ciągłych zapijaczonych imprez (których nie ma), gry w darty i innych zajęć wezmę się za pracę. Naszym bohaterom mam zamiar postawić oddzielną stronę, która będzie skupiała się na ich przygodach. A czemu nie – należy im się. Popiszemy, porysujemy – będzie fajnie.

Tutaj skupię się na innych rzeczach. Głupoty wszelakie, lanie wody, nudy i ogólnie bzdety nie z tej ziemi. Zresztą namiastkę można zobaczyć w poprzednich wpisach.

Z wolna zacząłem trenować rysowanie. Coś tam niby nakreślić mogę, ale zdaje sobie sprawę, że mam olbrzymie braki w tej dziedzinie i muszę choć trochę je nadrobić przed przystąpieniem do dalszych punków super planu podboju Świata. A jakie te plany są?

Równie wolno powtarzam sobie GameMakera i przeglądam niektóre enginy do robienia platformówek. A czemu by też nie. Skoro mogę postawić stronę, to czemu by i nie zrobić gry? Już kiedyś coś przy tym dłubałem i byłem całkiem zadowolony z efektów, które wtedy uzyskałem…

Ale to tylko jak wygrzebię się z tych nowych frameworków. Nowoczesny webdesign kurde jego mać… Rzeczy które człowiek robił w naście minut teraz dłubie pół dnia. Ale przecież jest lepiej…

Komentarze